خرید ماینر

0
معرفی برند
Micro BT

Micro BT

میکرو بیت یک شرکت تکنولوژی مبتنی بر هوش مصنوعی است که در زمینه توسعه، تولید و فروش تراشه ها و محصولات مدارهای مجتمع داری تخصص است و راه حل های سیستم و خدمات فنی را ارائه می دهد. میکرو بیت به فلسفه کسب و کار برد-برد پایبند است تا به مشتریان محصولات و خدمات با کیفیت ارائه دهد. در حال حاضر، میکرو بیت گواهینامه سازمان ملی با تکنولوژی بالا را کسب کرده است.

پرسنل تحقیق و توسعه موجود در میکرو بیت بیش از 40٪ از کل شرکت را تشکیل می دهند. تیم تحقیق و توسعه بسیاری از پزشکان و استادان دانشگاه تینگهو و دانشگاه پکن را دارا می باشد و به طور متوسط بیش از 15 سال تجربه در طراحی تراشه ها و توسعه محصولات مدارهای مجتمع را در کارنامه خود دارا می باشند. 

میکرو بیت به عنوان یک شرکت طراحی تراشه و محصول، دارای یک جریان طراحی کامل و تعداد زیادی از فن آوری هسته مستقل است. فن آوری های اصلی شامل الگوریتم ها، ریزپردازنده های مدارهای مجتمع، تکنولوژی کم قدرت، تکنولوژی بسته بندی پیشرفته تراشه، تامین برق و خنک کننده در سطح سیستم می باشد. این فن آوری های اصلی و روش های مهندسی با موفقیت در تولید و توزیع تراشه ها و محصولات سرور بلاک چین شرکت موفق و قابل اعتماد بوده است.

میکرو بیت علاوه بر تمرکز فعلی روی میدان بلاک چین نیز به استراتژی تراشه ملی پاسخ میدهد. با توجه به استراتژی و برنامه ریزی توسعه شرکت، قصد دارد از تحقیق و توسعه خود و همکاری استراتژیک خود استفاده کند تا قابلیت های تحقیق و توسعه ی تراشه و محصول خود را از طریق هوش مصنوعی کارآمدتر کند.


محصولات