خرید ماینر

0
معرفی برند
ای بنگ

ای بنگ

شرکت ارتباطات  ژجیانگ ای بنگ در ژانویه  2010 تاسیس گردید، ای بنگ یک شرکت ملی با سطح تکنولوژی بالا در زمینه تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات است. همچنین ای بنگ در زمینه تجهیزات ارتباطی داده و دستگاه های محاسباتی بلاک چین پیشرو می باشد. این شرکت در ارتباطات داده و طراحی تراشه متخصص  می باشد.

کسب و کار اصلی به دو دسته تقسیم می شود:

1.    خدمات مخابراتی : تجهیزات ارتباطات داده و تجهیزات انتقال فیبر نوری. مشتریان اصلی عبارتنداز: 
1.China Mobile
2.China Telecom
3.China Unicom

2.   کسب و کار بلاکچین : زنجیره صنعتی بر اساس طراحی مدار یکپارچه و تحقیق مستقل و توسعه تراشه ها، ارائه تجهیزات محاسباتی بلاک چین با فناوری بالا

در سال های اخیر، این شرکت موفق به کسب عنوان شرکت ملی با فن آوری سطح بالا، جایزه صندوق نوآوری ملی، مرکز تحقیقات و توسعه استانی نمونه، جایزه علم و فن آوری شرکت های کوچک و متوسط شده است . براساس سالها تجربه و جمع آوری اطلاعات در صنعت ارتباطات، این شرکت توانایی طراحی یکپارچه تراشه اسیک با مرکز تحقیق و توسعه در شانگهای، ووهان و سوژو را نیز  دارد. این تیم تحقیق و توسعه بیش از 140 نفرعضو دارد. اعضای اصلی بیش از ده سال در زمینه سخت افزار و نرم افزار تحقیق و توسعه دارای تجربه کاری می باشند. در عین حال، این شرکت همکاری با سامسونگ و TSMC دارد و دارای تامین کنندگان برتر و پایدار در جهان است.

در آینده، این شرکت همچنان به توسعه و ارائه BPU های پیشرفته و توسعه برنامه های کاربردی بلاک چین، پردازنده های اطلاعات هوش مصنوعی، برنامه های کاربردی بلاک چین و راه حل های غیر رمزنگاری ارز و فن آوری های  5Gادامه خواهد داد.

محصولات

صفحه 1 از 2